Rozbehni svoj biznis vďaka našej spolupráci

interlingo.sk

Zadanie od klienta bolo viac menej jednoduché. Vytvoriť webovú stránku pre agentúru zaoberajúcu sa prekladmi, tlmočením a výučbou. Mala byť jednoduchá, prehľadná, reprezentatívna...

Po prvej analýze podkladov a vypracovaní úvodného zákaníckeho dotazníku, sme postavili informačnú architektúru, ktorou sme logicky rozmiestnili jednotlivé prvky a texty tak, aby sa zákazník čo najľahšie dostal k informácii ktorú potrebuje. Po nájdení potrebnej informácie je hneď možné objednať si službu ktorá rieši jeho problém, bez akéhokoľvek ďalšieho hľadania. Akonáhle sa odsúhlasila architektúra nadizajnovali sme každú stránku a adaptovali sme ju do funkčného prototypu. Ten umožní klientovi vidieť takmer funkčnú stránku ešte pred tým ako ju pracne nakódujeme. Vie si prejsť jednotlivé prvky, preklikať sa medzi stránkami a zažiť svoj budúci web už v skorej fáze projektu.

Klientka chcela aby si mohla niektoré texty prispôsobovať sama - a tak sme celú webstránku postavili na spoľahlivom redakčnom systéme. Na stránke ešte plánujeme rozsiahlu SEO optimalizáciu a spracovanie marketingu na podporu predaja služieb.

Wesite iMac
Responzívna webstránka
Úvodná stránka webu
podstránka webstránky
podstránka webstránky

Opíš nám svoj projekt a zašli správu priamo k nám.